Například americký Healthcare půjčky, se sídlem v Salt Lake City, nyní prodává se jako jednodušší, nákladově efektivní alternativu k vysokým úrokovým zdravotní karty. Společnost krátce experimentoval s otočnou úvěrové linie, která byla podobně jako jiné odložená úrokových zdravotní karty, říká Graham Anderson, viceprezident pro obchodní rozvoj a marketing. Ale rychle ukončena to - z části protože kontroverzní finanční zátěž uvedl na některé z dlužníků karty. "Právě jsme pocit, jako by nebyla zdravá volba pro pacienty," říká Anderson. Nyní firma nabízí pouze splátky půjčky úrokové sazby začínají na 5,99 procenta a již nabízí financování bezúročný.
 
Podobně, Jižní Karolína na bázi věřitel východ most, kterým se financuje zahájila program financování zdravotní péče na začátku roku 2014 s názvem SimpleSelect pacienta Finance. Firma exkluzivně nabízí closed-end splátky půjček a podobně jako americký zdravotnictví půjčování, prodává se jako bezpečnější alternativa k nákladným zdravotní karty. "Finanční Pacient průmysl potřebuje facelift," řekl východní Bridge financování Daniel O'Connor v ledna 2014 tiskové zprávě. "Programy Medical kreditních karet dominovaly pacienta financování prostor na dlouhou dobu. Jsou užitečné pro financování menších, opakující se transakce, ale nejsou tím pravým úvěrový produkt na financování velkých vstupenek plánované lékařský zákrok." Úrokové sazby pro půjčky začínají na 14.99 procenta, což je více než u jiných splátky úvěrů k dispozici. Ale společnost také nabízí bezúročné financování až do 18 měsíců.
nova pujcka pred vyplatou bez 1kc
zamestnanecka pujcka
rychle sms pujcky bez registru
pujcky online ihned Nejdek
nebankovní pujcky online Králíky
půjčka 10000 online
online pujcka pred výplatou Vysoké Mýto
půjčky v bance
půjčky do výplaty bez registru a ihned
pujcky online Rožnov pod Radhoštěm
nemám účet a potřebují pujčku na složenku
pujčka ihned na učet bez dokladani prijmu
pujcky bez registru online Ledeč nad Sázavou
přijetí půjčky od společníka
půjčka pro studenty rakovník vysoká ulice
bezúročná půjčka jednatele vzor
půjčky na složenku do 5000
pujcky na smenku proverene
hotovostni nebankovni pujcka
online pujcka ihned Ivanovice na Hané
online pujcky Studénka
snadna pujcka pred vyplatou
ber pujcka
půjčky 300 000
půjčka do 20000 bez registru
rychla pujcka online Krnov
rychlá online pujcka Loštice
provident pujcky
online pujcky bez registru Šlapanice
půjčky do výplaty do 6000
pujcka online Oslavany
nebankovní půjčky olomouc
novomanželská půjčka 1970
pujcka v prostejove
rychlá online pujcka Přibyslav
jak vypočítat úrok z půjčky
online nebankovní rychlé pujcky ihned Vamberk
půjčka pro novomanžele
pujcka penez v hotovosti aš
recence na falesne pujcky
online pujcky Ústí nad Orlicí
oveerena pujcka na smenku kladno
půjčky nejnižší rpsn
Mezitím se některé ze společností, které stále nabízejí revolvingového úvěrové linie jsou také snížily své karty APRS a nabízí bezpečnější výrobky pro nové držitele karet. Například, Wells Fargo snížit standardní RPSN na Advantage kartě Wells Fargo zdravotnictví o více než polovinu na konci roku 2013, snížení ji z 27,99 procenta úrokové sazby, 9,99 procenta.
 
Držitelé karet mají stále možnost odložit své platby až na 18 měsíců. Ale oni již nebudou hit s téměř 30 procent úrokové sazby v případě, že jsou schopni splácet svou rovnováhu v době, kdy končí období promoční akce.
 
Kromě toho, Severní Karolína-založil finanční společnost AccessOne také začala nabízet nižší sazbu kartu většině žadatelů. Například, v závislosti na vašeho poskytovatele zdravotní péče, vám může být nabídnuta APR tak nízké, jak 8 procent na AccessOne MedCard - dolů z 9,25 procenta. Nicméně, karta je k dispozici pouze žadatelům, kteří žijí v hlubokém jihu.
pujckomat centrala
online nové pujcky pred výplatou Hořice
sms pujcka online Ždírec nad Doubravou
půjčky levně
půjčky 500 000
nebankovní pujcky online Miroslav
půjčka 80 000

 

Kontakt

Krátkodobé půjčky

© 2016 Krátkodobé půjčky online CZ.

Vytvořte si web zdarma!Webnode