Wattu je standardní míra, kolik energie se používá. Kilowatt je jednoduše 1000 W (kilo = 1,000). Kilowatt-hodina (kWh) je 1000 wattů používané po dobu jedné hodiny.
 
Většina zařízení má příkon uvedené na připojeném štítku. Budete muset převést, že příkon na kilowattů. Je to jednoduché. Jen rozdělit příkonem 1,000. Takže 1500-watt fén použity na jednu hodinu je 1,5 kWh. Vypalování 250 watt žárovky na hodinu je .25 kwh. Pokud sériové deska neobsahuje wattů, můžete násobit volty ampéry krát dostat wattů. Z, pokud je model se prodává on-line, její specifikace, včetně příkonu, lze často nalézt zde.
 
Nyní se pojďme zjistit, co kWh náklady. Podle Energy Information Administration v dubnu roku 2011, průměrná cena za kWh bylo 9,65 centů. Můžete zjistit, co to stojí ve vašem okolí, zda máte poslední účet za elektřinu.
 
Tak kolik elektřiny používáte? Šli jsme nakupovat on-line, a zjistil, typické krabice fanoušci se pohybují od 40-100 wattů. Ve středu, 70 W, je-li kilowatt stojí 10 centů za hodinu, ventilátor by stál 0,7 centů za hodinu (0,07 kWh x 10 centů). Rozšířit, že se na měsíc, a to vyjde na $ 5,04 za měsíc, pokud to běží čtyřiadvacet hodin denně (0,7 centů za hodinu x 24 hodin x 30 dní). Dva fanoušci by bylo jen něco málo přes $ 10 za měsíc.
pujcka ihned 100000
půjčka mezi sesterskými společnostmi
pujčka na op pro nezaměstnané
online pujcky Litvínov
fastin pujcka praha
online pujcka pred výplatou Vrchlabí
půjčky na ruku při md
půjčky rychlé
zastavárna půjčky
pujcky online ihned Telč
sms pujcka penez
rychle pujcky na op
online pujcka pred výplatou Staňkov
půjčky s nízkým příjmem
online pujcka pro cizince
pujcky ihned na ucet
online nové pujcky pred výplatou Broumov
online pujcka pred výplatou Libušín
online nové pujcky pred výplatou Štramberk
pujcka 5000 od soukrome osoby turnovsko
pujcky online Vlašim
půjčka 3000kč
kratkodobe pujcky ihned na ruku
rychlá online pujcka Město Albrechtice
Nyní pro vyšší rychlosti podlahového ventilátoru. Našli jsme jeden který je stanovený na 135 wattů. Takže na 0,135 kilowattů za hodinu, že by stálo $ 9,72 za měsíc, pokud jsou použity nepřetržitě. Můžete vidět, jak váš fanoušek srovnává.
 
Tyto zářivky jsou podobné výpočty. Chcete-li zachovat to jednoduché, předpokládejme, že má přípravek, který zahrnuje dva 50-wattové žárovky. Takže oni by spotřebovat 100 wattů za hodinu. To by fungovat asi 7,20 $ za měsíc (.1 kWh x 10 centů x 24 hodin x 30 dní).
 
Tak kolik by dlužíte nájemníky za "svého" podílu na spotřebě elektrické energie? Pokud jste celkem je nahoru, bude to přijde na 27 $ za měsíc.
 
Nyní se podívejme, co kondicionéry by stálo. V závislosti na velikosti, by měly okenních jednotek stát mezi 7 centů a 12 centů na hodinu před použitím. Centrální vzduch stojí třikrát až čtyřikrát co jednotlivec jednotka dělá.
 
Předpokládejme, že ty, které nájemce je použití nákladů 9 centů za hodinu a běh 12 hodin denně. Každý z nich by stálo asi 32,40 $ za měsíc. Tak to by nebylo nesmyslné tři z nich spotřebuje $ 100 elektrické energie za měsíc.
půjčky 4500kč
půjčka směnka
kutna hora pujcky na smenku
nonstop pujcovani penez v hotovosti
pujčky pro nezaměstnané až domů
vzor smlouvy půjčka
online pujcky Nepomuk
kratkodoba pujcka na ucet
mini pujcky
rychlá pujcka online Třebechovice pod Orebem
půjčka bez příjmů
pujcka online ihned Uherský Brod
rychlá půjčka na ruku české budějovice
poplatky pred pujckou
tele půjčky
pujcky sms
sms půjčka 5000
online půjčka v polsku
levna pujcka
rychlá online pujcka Třinec
rychla pujcka online Jablonec nad Nisou
půjčím vlastní peníze na směnku
předčasne splacení půjčky csob
online pujcky na smenky 20 000 ihned na ucet
akce bezurocna pujcka
era půjčka zkušenosti

 

Kontakt

Krátkodobé půjčky

© 2016 Krátkodobé půjčky online CZ.

Vytvořte si web zdarma!Webnode