Tento krok snižuje podporu pro nízké dlouhodobých úrokových sazeb, které ovlivňují hypoték. Nicméně, páka Fedu o krátkodobých sazeb -, které určují APRS kreditní karty - zůstává nedotčena. Spolkové fondy cílovou sazbu zůstal zavěšen v rozmezí 0 až 0,25 procenta procenta a analytici očekávají, že zůstanou zmrazeny na těchto nízkých úrovních asi dva roky. Variabilní sazby kartě jsou navázány na prime sazby bank, které se pohybují v kroku s sazbu z federálních fondů.
 
Fed posílila svůj závazek krátkodobých sazeb blízko nuly, říká, že neočekává, že by se dotknout sazbu federálních fondů, až "dobře minula doba," nezaměstnanost klesne pod 6,5 procenta, a to zejména v případě, inflace zůstává nízká. V tomto prahu výbor bude začít hledat na jiných pracovních sil opatření, jako jsou mzdy, nájem a dlouhodobé nezaměstnanosti, Bernanke uvedl v tiskové konferenci po oznámení FOMC.
 
"Myslím, že to bude nějakou dobu poté, co jsme dostali do 6,5 procenta, že všechny ostatní proměnné se díváme na lince až nám dá důvěru," řekl. Většina členů FOMC předpovídají, že vyšší krátkodobé úrokové sazby začne někdy v roce 2015, se podle projekcí zveřejněných ve středu. Aktuální ultranízkých sazby byly stanoveny v roce 2008.
jakub hladký úvěry
okamzita pujcka na smenku
sms pujcka online Kravaře
kratkodobe pujcky nonstop
pujčka při insolvenci
pujcky na op i pro slovaky nebankovnich registru
férové krátkodobé půjčky
online pujcka ihned Uherské Hradiště
půjčky do 15 000
pujčky od soukromníků
pujcky online Budišov nad Budišovkou
nebankovní pujcky online Nýřany
online půjčka 10000
online pujcky Přibyslav
pujčky 1000 do hodiny
půjčka ihned ústecký kraj
rychlé půjčky nebankovní
pujceni penez karlovy vary
půjčky na md
nebankovni pujcky brno i pri exekuci
reifeisen půjčka vrácení peněz
rychlá půjčka 40000
Shrnutí Fedu ekonomických projekcí uvolněných středu ukazuje malou změnu důvěry o návratu ekonomiky k robustnější zdraví. Jádro Projekce zahrnují růst reálného HDP o 2,8 procenta na 3,2 procenta v roce 2014, ve srovnání s rozsahem 2,9 procenta na 3,1 procenta v září, kdy se Fed poslední z projekce. Očekávání růstu počtu pracovních míst byly více optimistická, protože predikce shoda o nezaměstnanosti v roce 2014 klesla na 6,3 procenta na 6,6 procenta z 6,4 procenta na 6,8 procenta.
Krok směrem k těsnější peněz pochází oba dříve a později, než čekali analytici. Ekonomové široce předpovídal FOMC začne zpomalovat nákupy dluhopisů na svém zářijovém zasedání. Ale výbor na této schůzce se rozhodl postavit pat, citovat růst vlažná pracovních míst, zvýšení úrokové sazby hypoték a přes-the-board federálních výdajových škrtů, které vytáhl peníze z ekonomiky. Poté, co výbor držel linii v říjnu stejně, mnoho pozorovatelů očekává, že zúžení by se začít až příští rok, který následuje po uplynutí stávajícího funkčního období předseda Benjamin Bernankeho, s cílem poskytnout předpokládaného nástupce větší volnost, aby nastavit nový kurs.
 
V posledních týdnech se však, vitální funkce ekonomiky na vyšplhal grafy výrazně. Na trhu práce se obrátil v silném představení v listopadu, vytvářet 200000-plus pracovních míst a snižování míry nezaměstnanosti na 7 procent - na úroveň, kde Bernanke již dříve řekl, že nákupy dluhopisů by mohly klesat. Regiony banky hlavní ekonom Richard Moody to nazval "pevná zpráva ukazuje oživení trhu práce zůstává na cestě, i když se dále jít v klidu."
rychlá pujcka online Vracov
pujcky online ihned na úcet Ivanovice na Hané
sms pujcka 500
nové malé půjčky před vyplatou
online pujcky bez registru Uherský Brod
bezúročná půjčka pro studenty
rychlá pujcka online Český Těšín
online pujcky ihned Blatná
půjčka od soukromé osoby inzerce
online pujcka 1500 rychle na ucet
pujcka na smenku prostejov
půjčka na směnku ihned praha
brno nove pujcky 25000
online pujcky bez registru Rokycany
online pujcka ihned na úcet Rudná
pujcka online Bruntál
nejrychlejší půjčka bez registru
pujčka na poukazku
pujcka pro lidi v insolvenci do 5000
online pujcka ihned na úcet Vrbno pod Pradědem
online pujcky ihned Slavičín
nebankovni jednorazove pujcky na ruku
pujcka nebankovni online ihned
sms pujcka online Hostinné
rychlá online pujcka Frýdlant nad Ostravicí
rychle pujcky na kladne
bankovní půjčky online
pujcka bez příjmu a bez zastavy

 

Kontakt

Krátkodobé půjčky

© 2016 Krátkodobé půjčky online CZ.

Vytvořte si web zdarma!Webnode